Ama Piqué
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile Keita ma jeszcze tych klonów bo już nie nadążam ;P
0
Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...
P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D
0
tez bym tak chciała :)
0
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,2068246,,paris_hilton_przyczyna_nieszczesc_c_ronaldo,wiadomosc.html to tak z innej beczki :)
0
Można prosić o reup na jakiś inny serwer ?
0
http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=79539 tutaj można obejrzeć dopóki koledzy nie wstawią :)
0
Mecz świetny !
Keita wymiata. Szkoda, tylko że Gaurdiola, zmienił Pique. Zauwazyliście, że praktycznie jak jest zmiana Pique - Marquez to tracimy gola? Bez jajec:D
A tak off topowo to fajne wino dziś widziałam - "Don Guardiola" :D
0
No ładnie...
0
Ibra IBRA IBRA IBRA IBRAkadabra
IBRA MASAKRA XD
0
Niech Pep zdejmie Pedro
0
znowu Pique w głowe :/
0
Milimetr...
0
Mina Iniesty - bezcenna
0
Acha. Spoko...Nie no zasłużył...
P.S Iniesta łysieje przypatrzcie się :)
0
Za co Gerard ma kartkę ?
0
Bojan :D
0
Puyol !
0
Imię? W Hiszpanii z tego co wiem |"dziedziczy" się dwa nazwiska :)
0
Kurcze, co Wy wszyscy tacy pesymistyczni ? Damy radę ! Pep im powie parę słów i będzie dobrze :)
Som la gent blaugrana!!!
0
Może być ciekawe !
0
Gerardos znowu najlepsze noty...:D Zgadzam się z oceną dla Pedro. W tym meczu był poprostu żałosny...
0
Wreszcie meczyk na Camp Nou...
0
DeCoo masz rację, fotka wymiata. Widać, że obydwoje stoperów darzą się sympatią. I dobrze.
0
A mi się dzisiaj sniło w nocy, że był remis ! Na szczęście 3 punkty w kieszeni :) Chłopaki, zmienicie info "Następny mecz' na górze
0
Dzięki za skrót. Zaraz pobiorę. A byłaby możliwość wstawienia faulu na Pique, bardzo mi zależ
y :)
0
Pique ma 22 lata. Moim zdaniem jest on jedyny i niepowtarzalny :)