0

Ile Keita ma jeszcze tych klonów bo już nie nadążam ;P

0

Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...

P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D

0

tez bym tak chciała :)

0

Można prosić o reup na jakiś inny serwer ?

0

http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=79539 tutaj można obejrzeć dopóki koledzy nie wstawią :)

0

Mecz świetny !

Keita wymiata. Szkoda, tylko że Gaurdiola, zmienił Pique. Zauwazyliście, że praktycznie jak jest zmiana Pique - Marquez to tracimy gola? Bez jajec:D

A tak off topowo to fajne wino dziś widziałam - "Don Guardiola" :D

0

No ładnie...

0

Ibra IBRA IBRA IBRA IBRAkadabra

IBRA MASAKRA XD

0

Niech Pep zdejmie Pedro

0

znowu Pique w głowe :/

0

Milimetr...

0

Mina Iniesty - bezcenna

0

Acha. Spoko...Nie no zasłużył...

P.S Iniesta łysieje przypatrzcie się :)

0

Za co Gerard ma kartkę ?

0

Bojan :D

0

Puyol !

0

Imię? W Hiszpanii z tego co wiem |"dziedziczy" się dwa nazwiska :)

0

Kurcze, co Wy wszyscy tacy pesymistyczni ? Damy radę ! Pep im powie parę słów i będzie dobrze :)

Som la gent blaugrana!!!

0

Może być ciekawe !

0

Gerardos znowu najlepsze noty...:D Zgadzam się z oceną dla Pedro. W tym meczu był poprostu żałosny...

0

Wreszcie meczyk na Camp Nou...

0

DeCoo masz rację, fotka wymiata. Widać, że obydwoje stoperów darzą się sympatią. I dobrze.

0

A mi się dzisiaj sniło w nocy, że był remis ! Na szczęście 3 punkty w kieszeni :) Chłopaki, zmienicie info "Następny mecz' na górze

0

Dzięki za skrót. Zaraz pobiorę. A byłaby możliwość wstawienia faulu na Pique, bardzo mi zależ

y :)

0

Pique ma 22 lata. Moim zdaniem jest on jedyny i niepowtarzalny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?